Chcesz pozwiedzać ciekawe miejsca? Trekking w Nepalu to coś co na pewno Cię zainteresuje!

Wycieczki do Nepalu

Wycieczi do Nepalu mogą okazać się okresem, którego nie zapomnisz do końca życia. Zdecyduj się a napewno nie pożalujesz!

  • Następną ważną kwestią, jest wyposażenie oraz ubrania. Nie możesz zapomnieć o wysokiej jakości plecaku i porządnych butach przeznaczonych do tekkingu. To kwestia priorytetowa! Bez tego nie będziesz mógł w pełni cieszyć się z wycieczki do Nepalu! Kolejnymi ważnymi kwestiami, są kijki trekkingowe,ciepły śpiwór, termoaktywna bielizna,podstaowowe kosmetyki w rozmiarze mini, krem z filtrem UV,podstawowa apteczka. AKcesroria które będą Ci potrzebne podczas wycieczki do Nepalu to: latarka czołowa, tabletki uzdatniające do wody, butelka z wzbudowanym filtrem, urządzenie do ładowania sprzętu,aparat, kozik, okulary przeciwsłoneczne. Jeżeli chodzi o dokuemnty, potrzebne Ci będą dwa zdjęcia do paszportu, paszport ważny na minimum 6 tyogdni do przodu.
  • Budżet-jeżeli zdecydujesz się na organizacje wycieczki do Nepalu samodzielnie, cena napewno będzie niższa niż w przypadku kompleksowej organizacji jej przez agencję polską cze nepalską. Takie rozwiązanie jednak wymaga większego nakładu czasu i zrobienia dokładniejszego research'u. Nie ma znaczenia, który sposób wybierzesz, budżet należy zaplanować, biorąc pod uwagę wydatki takie jak: lot głowny do Katmandu i powrót, wiza nepalska, pozwolenia na wejścia do parku, pozwolenia na wejścia zostawienie sprzętu, wynajęcie portera czy tragarza, koszty noclegów, koszty wyżywienia,pobyt w hostelach, przejazdy,zabytki,dodatkowe atrkacje.

 

Langtang Trekking

- wspaniałe miejsce
- najwyższe góry
- cudowna kultura
- urokliwi ludzie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje zmiany planu trekkingu - wydłużanie lub skracanie czasu wyprawy bądź też wprowadzanie zmian miejsc docelowych na trasie.                    

Kontakt