Chcesz pozwiedzać ciekawe miejsca? Trekking w Nepalu to coś co na pewno Cię zainteresuje!

Nepal wycieczka

Nepalska wycieczka napewno nie należy do tanich wyjazdów. Wpływ na to ma wiele kwestii. Jedną z nich jest cena biletu lotniczego. W obie strony może wynieść około 3000PLN. Oczywiście z przesiadką, ponieważ nie ma lotów bezpośrednich. zas trwania lotu wynosi około 12 godzin. Zdarzają się często tańsze loty, jednak trudno na nie trafić.  Kolejną kwestią jest organizacja wyjazdu samodzielnie lub w części samodzielnie. Docieracie do Nepalu i szukacie przeowodnika lub biura podrży, który już tam zorganizuje Wam wycieczkę. Istnienie tych biur nie do końca jest legalne. Jednak mogą zorganizować Wam wyprawę. Pamiętajcie jednak, że bezpieczna i legalna podróż ma miejsce tylko przy licencjonowanym przeowodniku. Możecie również zorganizować Nepal wycieczkę wykupując ją w Polsce. To najbardziej bezpieczna i na pewno zapewniająca większe poczucie komfortu. W takiej sytuacji wybieracie firmę lub agnecje w Polsce, która oranizuje wyjazd do Nepalu. W tej opci również należy wziąć pod uwagę licencjonowanego przeowdnika, który bezpiecznie przeprowadzi was po nepalskich górach.

Polecamy jednak skorzystanie z usług firm, profesjonalnie zajmujących się wycieczkami do Nepalu. To właśnie te firmy zajmą zajmią się wszystkimi formalnościami takimi jak, przelot międzynarodowy, zakwaterowanie, ogólny transport w kraju, przeowdnikiem oraz wszystkimi pozwoleniami i opłatami obowiązującymi w Nepalu. Na miejscu będą bezcennym wsparciem, popartym wieloletnim doświadczeniem, przez co unikniecie nieporozumień. Z opiekunem wszystkie trasy są bezpieczniejsze, dlatego zaplanowane wycieczki z pomocą profesjonalnych organizatorów to zawsze lepsze wyjście.

Wycieczki do Nepalu nieograniczone możliwości i świetna zabawa. Odwiedź Nepal!

Langtang Trekking

- wspaniałe miejsce
- najwyższe góry
- cudowna kultura
- urokliwi ludzie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje zmiany planu trekkingu - wydłużanie lub skracanie czasu wyprawy bądź też wprowadzanie zmian miejsc docelowych na trasie.                    

Kontakt