Chcesz pozwiedzać ciekawe miejsca? Trekking w Nepalu to coś co na pewno Cię zainteresuje!

Trekking w Himalaje

Planujesz ze znajomymi trekking w Himalaje? Cudowna sprawa. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie wszyscy są w stanie przejść takie dystanse ze względu na różne czynniki. Dlatego przedstawiamy alternatywę dla marszu. Coś, co może być równie świetnym przeżyciem co trekking w Himalaje.

Co można zobaczyć podczas lotu?

trekking w himalajeBędąc w Himalajach nie możesz nie zobaczyć najwyższych gór świata z lotu ptaka! Godzinny przelot to doskonały sposób, aby przyjrzeć się z bliska najwyższym górom świata. Jeżeli nie możesz z jakiś powodów zaplanować trekkingu w Himalaje lub wspinaczki, ale bardzo chcesz zobaczyć te góry z bliska, taką możliwość daje przelot samolotem. Podczas lotu będziesz mógł patrzeć na ośmiotysięczniki jak:

  • Mount Everest,
  • Mount Kanchanjunga,
  • Mount Lhotse,
  • Mount Makalu,
  • Mount Cho Oyu,
  • Annapurna,

Oraz wiele więcej. Dla miłośników gór jest to uczta dla oka i wspaniałe doświadczenie. Jeżeli nie masz dobrej kondycji na trekking w Himalaje, bądź Twoje inne problemy zdrowotne nie pozwolą na taką wędrówkę, zainwestuj w przelot nad przecudnymi szczytami!

Przelot nad Himalajami

Kolejnym sposobem na obejrzenie szczytów zamiast trekkingu w Himalajach jest przelot helikopterem! Może i kosztowniejszy niż lot jednak helikopterem jesteś bliżej gór! Masz je na wyciągnięcie ręki! Pozwól zbliżyć się do himalajskich szczytów i zanurzyć w lodowcach. Przelot helikopterem zaplanowany jest na ok 3-4 godzinki. Podczas drogi, skosztuj filiżankę herbaty wraz ze śniadaniem nad Himalajami. Rozkoszuj się chwilą a gwarantujemy, że nigdy tego nie zapomnisz. Spróbuj jeśli wolisz lot zamiast wysiłku jakim jest trekking w Himalaje.

Wszystkie loty obsługiwane są przez przeszkolonych pilotów, a historia pokazuje, że są bezpieczne. Jeżeli Twój harmonogram jest zbyt napięty lub po prostu nie masz czasu na trekking w Himalaje, zarezerwuj lot i zobacz oszałamiające szczyty!

Niezapomniane przeżycia tam, gdzie trekking w Himalaje!

Langtang Trekking

- wspaniałe miejsce
- najwyższe góry
- cudowna kultura
- urokliwi ludzie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje zmiany planu trekkingu - wydłużanie lub skracanie czasu wyprawy bądź też wprowadzanie zmian miejsc docelowych na trasie.                    

Kontakt