Chcesz pozwiedzać ciekawe miejsca? Trekking w Nepalu to coś co na pewno Cię zainteresuje!

Trekking wokół Annapurny

Trekking wokół Annapurny to świetna wyprawa nie tylko dla miłośników gór ale również dla osób interesujących się turystyką. Trekking wokół Annapurny został okrzyknięty jednym z najpiękniejszych na świecie. Zapierające dech w piersiach widoki, świetny klimat i tajemnicza aura tego miejsca sprawiają, że turyści właśnie wybierają ten trek, trwa on 18 dni. Jest to wyparawa, której nie zapomnisz do końca życia. Trasa biegnie wokół masywu Annapurna. Trekking wokół Annapurna to również szlaki wiodące przez buddyskie wioski i świete hinduskie miejsca na przykład wieś Muktinath, która jest miejscem ważnym dla wyznawców obu religii oraz wieś Bryaga, gdzie znajduje się jeden z najstarszych klasztorów.

Podczas trekkingu wokół Annapurny idziemy przez cztery regiony:

  • Lamjung,
  • Manang,
  • Mustang,
  • Myagdi.

Dwie pierwsze położone są na niższych wysokościach i są zdominowane przez ludność hinduską zamieszkującą zielone subtropikalne wioski. Manang i Mustang natomiast są położone wyżej i głónie żyje tam ludność tybetańska wyznania buddysjkiego. Trekking wokół Annapurny polecany jest każdemu,kto choź na chwile pragnie zapomnieć o świecie otaczącycjm go i codziennych obowiązkach. Podejmij 18 dniową werówkę pełną magii i niespodzianek prowadzącą do serca gór. Trekking wokół Annapurny to idelane rozwiązanie dla Ciebie! Stopień trudność jest umirakowany dlatego, nie musisz mieć dobrej kondycji aby podołać.

Langtang Trekking

- wspaniałe miejsce
- najwyższe góry
- cudowna kultura
- urokliwi ludzie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje zmiany planu trekkingu - wydłużanie lub skracanie czasu wyprawy bądź też wprowadzanie zmian miejsc docelowych na trasie.                    

Kontakt