Chcesz pozwiedzać ciekawe miejsca? Trekking w Nepalu to coś co na pewno Cię zainteresuje!

Wyprawy Nepal

Nepal to idealne miejsce przeznaczone na wspinaczki górskie oraz trekkingi. Niewątpiliwe zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji pośród najbardziej porządanych miejsc wśród trekkerów. Przyciąga nie tylko miłośników gór ale również osoby kochającą piękne krajobrazy. 80% powierzchni Nepalu pokrywają góry o średniej wysokości 6000 metrów n.p.m. W północnej części panuje klimat górski natomiast w południowej zwrotnikowy monsumowy.

W Azji Poudniowej mamy styczność z majestatycznym pasmem górskim jakim są Himalaje, najwyższe góry świata. W jej skład wchodzą szczyty jak:

  1. Mount Everest-8848m.n.p.m,
  2. Kanczendzonga-8586m.n.p.m,
  3. Lhotse-8515m.n.p.m,
  4. Makalu-8463m.n.p.m,
  5. Cho Oyu-8201m n.p.m,
  6. Dhaulagiri-8167m n.p.m,
  7. Manaslu-8156m n.p.m,
  8. Annapurna-8091m n.p.m

Nepal jest niewątpliwie królestwem dla turystów. Wpływ na to mają niesamowite widoki górskie. To również świetna opcja dla miłosników aktywności fizycznej. NIepodwarzalnym atutem tego kraju jest fauna i flora, nie występująca nigdzie indziej na ziemi. Przejrzyste, czyste rzeki i zwisające mosty to tylko część atrakcji, które zobaczysz podczas wypraw w Nepalu! Aby jednak wziąc udzial w trekkingu, należy dobrze być przygotowanym. Nie wszystkie trekkingi wymagają dobrej kondycji, jednak dla profesjonalistów to bardzo ważna sprawa. Wyprawy Nepal bezapelaycjnie nie są przeznaczone dla amatorów. Dlatego należy się przygotować przed przyjazdem do Nas.

Langtang Trekking

- wspaniałe miejsce
- najwyższe góry
- cudowna kultura
- urokliwi ludzie

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje zmiany planu trekkingu - wydłużanie lub skracanie czasu wyprawy bądź też wprowadzanie zmian miejsc docelowych na trasie.                    

Kontakt